Nápověda

Následující nápověda vám pomůže s orientací a používáním služby Sešity.

Pokud jste řadový uživatel, dočtete se v nápovědě, jak tuto službu používat. Pokud jste registrovaný uživatel, naleznete zde též podroné informace týkající se přídávání a editace událostí, sešitů a úkolů.

Pokud účet nemáte, ale jste vždy dobře informován/a o nadcházejících událostech nebo chcete přispívat svými úkoly či sešity, neváhejte nás kontaktovat.

Události

Úvodní stránkou Sešitů jsou Události. Jedná se o týdenní kalendář zobrazující 2 týdny - aktuální a následující. Události v tomto kalendáři jsou barevně odlišené podle typu. (Význam jednotlivých barev udává legenda pod týdny.) Po najetí myší na událost se o ní zobrazí podrobné informace.

Nad týdny se nacházejí ikonky, jejichž označením zobrazíte události týkající se příslušné skupiny žáků. U těchto ikonek je k dispozici měsíční kalendář, který vám umožní snadno přejít na požadovaný týden.

Mezi týdny můžete listovat šipkami pod nimi. Kliknutím na tlačítko Aktuální týden zobrazíte aktuální týden :D.

Domácí úkoly

Zde naleznete zadání i řešení domácích úkolů řazené podle termínu.

Sešity

Zde naleznete zápisky z hodin a další studijní materiály.

V oddělení Sešity jsou ikonky pro jednotlivé předměty. V každém sešitu jsou nahoře 3 tlačítka. Po kliknutí na tlačitko Co bude v písemce zobrazíte informace o nejbližší písemné práci.

Podtím se nachází seznam všech souborů, který sešit obsahuje.

Rozvrh

Zde naleznete rozvrh naší třídy.

Suplování

Zde je aktuální suplování, které se nahráva ze stránek AGčka

Diskuze

Místo pro diskuzi :D

Je li nečí přezdívka modrá, znamená to, že de o registrovaného uživatele.

Vpravo od textového pole, naleznete smajlky a legendu pro použití tagů. Ohraníčením čísti textu příslušným tagem, změníte jeho vzhled.